En Başarılı Özel Güvenlik Eğitim Kurumu

Bursa’da Bir Özel Güvenlik Kursu

2005 Yılından beri faal olan Akad Özel Güvenlik, Türkiye’nin en seçkin Bankalarının Bursa Şubelerinin Atış Eğitimlerini ve Özel güvenlik eğitimlerini yaptıran tek şirkettir. Şirketimiz Güvenlik Hizmeti ve Danışma ve Temizlik Hizmetleri şirketleriyle birlikte Sektörde en iyi yerde olmayı hedeflemektedir.

 

Bursa Güvenlik Kursları Nerede?

Evet bu soruyu zaman zaman yakın çevresine soran adaylar ile de rast geliyoruz. Araştırmalarınız neticesinde yakın çevrenizden, internetten veya tabelasına denk geldiğinizde ilgili kurslar ile iletişime geçebilirsiniz. Ama bu yazımızda kısa da olsa kendimizden bahsetmek isteriz.

Akad Özel Güvenlik;

Özel güvenlik Şirketlerinde aranan tüm özelliklere sahip ve merkezi konumuyla da eğitim alan veya iş için müracaat edecek arkadaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir konumda yer almaktadır.

Özel güvenlik eğitimlerinde Başarı ortalaması Türkiye standartlarının çok üstünde olan özel güvenlik eğitim kurumumuz; uzman ve profesyonel eğitimcilerle bu konuda eğitim alıp özel güvenlik kimlik kartı almak isteyen arkadaşlarımıza hem uygun fiyatlarını hem de taksit imkanlarını sunmaktadır.

Özel güvenlik eğitimlerinde de, özel güvenlik eğitim ücretlerinde de en iyisi olduğumuzu aldığımız geri dönüşlerle, yazılan ve yapılan yorumlarla göstermiş olduk.

Akad Güvenlik olarak en iyi eğitimi en uygun fiyata veren ve Bursa’nın en başarılı ve referansı en güçlü özel güvenlik eğitim kurumu olma başarısını sürdürüyoruz.

Ücretsiz kitap test ve argümanlar ile deneme sınavı yapan tek eğitim kurumu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Özel güvenlik eğitim kurumumuzun web sitesinde online uygulamalar ve dersler, deneme sınavları ve güvenlik arşiv araştırma formu, silahlı/silahsız kimlik dilekçesi gibi bilgi formlarıyla kursiyerlerimizle sürekli iletişim halindeyiz.